אפקטיביות, בטיחות ותדמית.

גלילי גומי משטחי דשא אריחי גומי למתחם הכושר שלך.

שפר את חוויית המתחם שלך עם פתרונות הדשא והריצוף החדשניים של פרו-ג'ים. ריצוף הגומי העמיד והבטוח שלנו מיוצר עם רמת גימור הגבוהה ביותר בכדי לספק את המענה לכל סוג פרויקט. זמין בהתאמה אישית לפי גודל, צבעים שונים ומיתוג אישי. שידרוג סביבת האימון וההשפעה החזותית של החדר הכושר שלך. נעזור לך בבחירה ובהתאמה ליצירת חלל דינמי, ממותג ואופטימלי אקוסטית.

מיתוג והתאמה אישית

הרם את האסתטיקה של חדר הכושר שלך עם אפשרויות ריצוף הניתנות בהתאמה אישית, כולל צבע, דפוסים ושילוב לוגו, מה שישדרג את הויזואליות של חלל האימון שלך.

מגוון אימונים פונקציונלים

הריצוף שלנו תומך במגוון פעילויות אימון פונקציונליות עם תכונות של בלימת זעזועים, מניעת החלקה והפחתת האימפקט, מה שמספק מרחב בטוח ורב-תכליתי לכל סוגי האימון.

בטיחות לאימון

תחזוקה מינימלית ועמידות גבוהה, מה שהופך אותם למושלמים לכל סוג אימון עם שחיקה מינימלית. מבטיח ביצועים לאורך זמן, דורש תחזוקה מינימלית ומספק בסיס אמין לפעילויות אימון מגוונות.

משטחי דשא לסטודיו

מרחב לאימון פונקציונלי

משטח דשא לחדר כושר הוא מרכיב חיוני מכל מתקן מקצועי, המשטח הסינטטי, דמוי הדשא, מספק בסיס מרופד ובולם זעזועים, ומפחית את העומסים על המפרקים במהלך תרגילים מסוימים. העמידות של המשטח מאפשרת עבודה אינטנסיבית שלא ניתנת עם ריצוף רגיל. מאפשר אימון פונקציונלי המשלב פעילויות כגון דחיפות מזחלות, תרגילי זריזות, תרגילי החלקה, שילובים עם כדור ותרגילי משקל גוף. משטח הדשא יוצר מרחב אימון דינמי ומקצועי, עם סביבת כושר בטוחה, ושיפור הנראות החזותית והמיתוג הכללי.

גלילי גומי לכל שטח.

ריצוף מותאם לכל אימון

גלילי הגומי לרצפות חדר כושר מתאימים ליצירת משטח אחיד וחלק, הן מאפשרות מרחב אימון עמיד ופונקציונלי. מחצלות אלו עשויות מחומרי גומי עמידים המספקים בלימת זעזועים מעולה, יעילים לאימונים עם משקלים כבדים ותרגילים בעצימות גבוהה לשמירה על המתחם, הציוד והמתאמנים. הורסטיליות של מחצלות גליל גומי מתאימה למגוון רחב של תרגילים, כולל הרמת משקולות ופעילויות אירוביות, למניעת החלקה, ספיגה של האימפקט, ויסות הרעש. התקנה ותחזוקה קלה, יעילות מקסימלית, ושיפור נראות המתחם.

אריחי גומי לסטודיו

לכל מקום. בכל צורה.

אריחי ריצוף גומי לחדרי כושר מציעים אלטרנטיבה נוחה מגלילי הגומי. עם התקנה קלה ואפשרות להתאמה אישית רחבה יותר, אריחים אלו מספקים יציבות וסביבת אימון בטוחה באיזורים ספציפיים של המתחם. העיצוב המודולרי מאפשר לבעלי חדר כושר ליצור אזורים נפרדים לפעילויות שונות. בדומה לגלילי הגומי, אריחי גומי מציעים בלימת זעזועים מעולה, עמידות ותחזוקה נמוכה. הגימור המושך והגמישות בעיצוב שלהם הופך אותם לבחירה יעילה ביותר עבור הריצוף של חדר הכושר שלך, מספק פתרון רב תכליתי, עמיד ומקצועי.

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ על הפרויקט שלכם

השטיח שלך ב-3 שלבים

1
2
3
שיחת ייעוץ
ספר לנו על המקום שלך, החזון הויזואלי שלך מהמשטח בסטודיו או בחדר הכושר שלך, והצרכים שאתה מתכנן וסוג העבודה שמותכננת באימונים.
איפיון המשטח
נתכנן ביחד את העיצוב הגרפי של המשטח שלך, הגודל המדויק, והחומרים המתאימים ביותר עבורך, נייצר סקיצה סופית של המקום עם המשטח החדש.
ייצור והספקה
הצוות שלנו ינהל את כל התהליך מתחילתו ועד סופו, אחרי יצירת המשטח בהתאמה אישית, נגיע עד אלייך עם משלוח והתקנה סופית